АктуальноГоловнаУкраїна

Зеленський підписав указ про військові звання

В указі прописано, які військові звання є граничними для певних посад у низці силових структур.

Президент Володимир Зеленський в середу, 13 листопада, підписав указ про офіцерські звання у ЗСУ, Нацгвардії і поліції.

Як наголошується в документі, указ прийнятий “з метою введення єдиного підходу до визначення переліків посад, що підлягають заміщенню особами вищого офіцерського (начальницького) складу, та граничних військових (спеціальних) звань за цими посадами”.

Президент, зокрема, доручив Кабміну, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, Управлінню державної охорони та Службі судової охорони подати до 21 листопада пропозиції щодо переліків посад, що підлягають заміщенню особами вищого офіцерського (начальницького) складу, та граничних військових (спеціальних) звань за цими посадами, передбачивши зменшення кількості відповідних посад.

В указі також прописано, які військові звання є граничними для певних посад в ЗСУ, Держприкордонслужбі, Нацгвардії, Нацполіції, ДСНС, СЗР та інших структурах.

Крім того, президент доручив забезпечити проведення заходів щодо визначення рівня підготовки та відповідності займаним посадам осіб, які займають посади, що підлягають заміщенню особами вищого офіцерського (начальницького) складу.

Раніше Верховна Рада прийняла законопроект, який спрямований на запровадження нових військових звань сержантського і старшинського складу ЗСУ.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close