АктуальноГоловнаУкраїна

Зеленський звільнив заступників Баканова

Президент звільнив першого заступника глави СБУ Владислава Бухарєва, а також ще двох заступників Баканова: Анатолія Дублика і Вадима Пояркова.

Президент Володимир Зеленський звільнив першого заступника голови Служби Владислава Бухарєва, призначивши на цю посаду Дмитра Нескоромного. Про це йдеться в указі глави держави від 8 листопада.

“Призначити Нескоромного Дмитра Анатолійовича першим заступником голови Служби безпеки України – начальником Головного управління із боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ”, – йдеться в документі.

Нескоромний став заступником голови СБУ 1 липня. Тепер він пішов на підвищення. Зеленський звільнив Владислава Бухарєва з посади голови Служби зовнішньої розвідки і поставив його першим заступником Івана Баканова 12 вересня. Указу про його подальшу долю поки немає.

Крім цього, Зеленський звільнив ще двох заступників Баканова: Анатолія Дублика і Вадима Пояркова. У свою чергу на посаду заступника голови СБУ призначено Володимира Горбенка.

Напередодні Зеленський призначив глав СБУ у шести областях. Також Зеленський призначив главу СБУ Криму.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close