АктуальноГоловнаУкраїна

Зеленський відкрив економічний форум у Києві

У столиці проходить шостий міжнародний економічний форум. На його відкритті виступив президент.

 Президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 8 листопада, виступив з промовою на Київському міжнародному економічному форумі. 

Зокрема, він назвав необхідні для розвитку України чинники: рівні правила гри для всіх, очищення судової системи, подолання корупції, діджиталізація, реформа освіти, життєво важливі для економіки закони. 

“Люди – наш найбільший капітал. Це те, чим ми пишаємося і дає нам конкурентну перевагу. Адже сучасна глобальна економіка фактично є економікою талантів”, – сказав президент. 

Він закликав інвестувати в українську молодь, стартапи, малий і середній бізнес. “І пам’ятайте: сьогодні Україна – це алмаз, що вимагає огранки з внутрішніх реформ і зовнішніх інвестицій, щоб стати справжнім діамантом у центрі Європи”, – додав Зеленський.

Київський міжнародний економічний форум 2019 (КМЕФ) вже шостий рік поспіль є головною бізнес-подією, присвяченою актуальним для економічного розвитку країни питань. Захід проходить на найвищому рівні за участю представників українського уряду і парламентаріїв, відомих економістів, бізнесменів та провідних експертів. Також очікується участь особливого гостя, мільярдера зі списку Forbes, ім’я якого дізнаються на відкритті Форуму.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close