АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Японія передала Україні медичне обладнання

Загальна сума гранту становить 112 мільйонів гривень. Обладнання передадуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя.

Уряд Японії передав українським лікарням партію діагностичного обладнання для надання допомоги пацієнтам і високоточних досліджень. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Як повідомляється, обладнання передадуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя.

“Скоро ці заклади стануть частиною мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, які мають потужну матеріально-технічну базу, працюють в цілодобовому режимі. Також медичні працівники цих лікарень пройшли практичні курси із роботи з пацієнтами в невідкладних станах”, – йдеться в повідомленні.

У МОЗ також повідомили, що заощадили на цьому 450 тисяч доларів.

“Це дозволить придбати додаткові пацієнтські монітори і портативні УЗД апарати для лікарень Вінниці, Дніпра, Калуша, Балти, Кам’янця-Подільського та Львова”, – йдеться в повідомленні.

Загальна сума гранту на медичне обладнання від Японії становить понад 112 млн гривень. Попередня її поставка відбувалася в 2017 – 2018 роках.

Нагадаємо, ООН відправила медичне обладнання на Донбас. Через КПВВ Новотроїцьке на виїзд у тимчасово окуповану територію України пішов один вантажний автомобіль.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close