АктуальноГоловнаКраїниСвіт

У Китаї офіційно стартувала розробка 6G

Три найбільших китайських оператори повідомили про розгортання послуг 6G по всій країні. Передбачається, що швидкість передачі даних буде, як мінімум, у 20 разів вище, ніж 4G.

 У Китаї офіційно почалися роботи, спрямовані на створення телекомунікаційних технологій шостого покоління. Про це повідомляє портал IXBT.com з посиланням на Reuters.

“Представники міністерств і науково-дослідних інститутів провели нараду, щоб створити національну групу з досліджень і розробок в області технологій 6G”, – йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що це відбулося всього через кілька днів після того, як три найбільших китайських оператора зв’язку повідомили про розгортання послуг мобільного зв’язку 5G по всій країні. 

Країни по всьому світу прагнуть розгорнути бездротові мережі наступного покоління, які можуть забезпечити швидкість передачі даних, як мінімум, у 20 разів вище, ніж 4G, відкриваючи дорогу новим областям застосування, включаючи самоврядні автомобілі і доповнену реальність. 

Нагадаємо, в травні нинішнього року США ввели санкції проти Huawei. Вашингтон звинуватив компанію у крадіжці інтелектуальної власності та використанні свого обладнання для шпигунства. 

У Huawei оцінили втрати від санкцій США в $10 млрд. При цьому фактичні втрати виявилися меншими, ніж спочатку передбачалося.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close