АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Найбагатша людина Китаю оцінила потенціал України

Джек Ма приїхав в Україну і взяв участь у шостому Київському економічному форумі.

 Найбагатша людина Азії і Китаю, засновник Alibaba Group Джек Ма в п’ятницю, 8 листопада, виступив на Київському економічному форумі, заявивши про великий потенціал України для розвитку.

“Така чудова комбінація, як ця, не може не працювати”, – заявив він, зазначивши серед достоїнств України родючу землю, відкритих і готових до змін людей, красивих жінок, багату історію. 

На думку Джека Ма, Україні слід удосконалити логістичну інфраструктуру, покриття інтернетом і електронні платежі для розвитку електронної торгівлі. “І до того ж, підприємництво. Якщо ці чотири складові будуть готові, в України з’явиться величезний потенціал в інтернеті”, – вважає мільярдер. 

Засновник Alibaba також зазначив, що мало у світі країн, де президенту трохи більше 40, прем’єру 30 з лишком, а окремим міністрам 28, і це позитивно. 

Відповідаючи на питання про президента України Володимира Зеленського, він сказав: “Дайте йому шанс. Він буквально кілька місяців займає цю посаду, наскільки я чув”. 

У відповідь на питання із залу про погані відносини між Україною і Китаєм, Ма відзначив, що йому подобається тутешня культура і люди. Також він додав: “Я поговорю зі своїми бізнес-партнерами в Китаї з приводу України”. 

Він також закликав виправити ситуацію, коли товари по AliExpress йдуть в Україну чотири-сім днів, “як у минулому столітті”. 

Нагадаємо, у вересні Джек Ма пішов у відставку з поста глави ради директорів Alibaba Group. За оцінкою Forbes, у 2019 році бізнесмен є найбагатшою людиною Китаю зі статком у 38,2 млрд доларів.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close