АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Зеленський зустрівся з президентом Бразилії

Глава держави обговорив з президентом Бразилії можливості нарощування товарообігу між країнами.

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Японії обговорив низку економічних питань та ініціатив з бразильським колегою Жаіром Болсонару. Сторони зазначили, що прагнуть розширення товарообігу між країнами, повідомила прес-служба Офісу президента.

“Бразилія – ​​наш головний торговий партнер в Латинській Америці. Вітаю розширення присутності бразильських компаній в Україні і українських – в Бразилії”, – зазначив Зеленський.

Президент України запропонував відновити урядову комісію, щоб узгодити всі позиції в цьому напрямку.

“У нас відбудеться велика приватизація, ми зараз представляємо чимало проектів, які показують, що в Україну вкладати вигідно. Я вірю, що ми дійсно повинні побудувати потужні відносини між Україною і Бразилією”, – наголосив глава української держави.

Під час зустрічі також обговорили перспективи співпраці в космічній галузі. Українська сторона запропонувала перезапустити спільний космічний проект з використанням космодрому Алкантара.

Крім того, Володимир Зеленський подякував за підтримку Бразилією територіальної цілісності і суверенітету України.

Жаір Болсонару запросив Володимира Зеленського в Бразилію і погодився на його запрошення відвідати Україну в наступному році.

Нагадаємо, Зеленський прибув з робочим візитом до Японії, щоб бути присутнім на інтронізації японського імператора Нарухіто.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close