АктуальноГоловнаУкраїна

ГПУ звільнить 218 прокурорів, які відмовилися від переатестації

Прокурори не подали заяви про проходження атестації і тепер будуть звільнені. Понад 11 тисяч прокурорів написали відповідні заяви.

 Генеральна прокуратура України (ГПУ) звільнить 218 прокурорів, які не подали заяви про намір пройти атестацію і працювати в нових органах прокуратури. Про це повідомила прес-служба ГПУ в понеділок, 21 жовтня. 

“Вони самостійно відмовилися від атестації для переведення в Офіс Генерального прокурора. У їхнє число входять також прокурори, які, всупереч закону і порядку проходження прокурорами атестації, подали заяви, які не відповідають встановленій формі. Вони підлягають звільненню відповідно до законодавства”, – сказано в повідомленні. 

У той же час, наголошується в повідомленні, 11 277 прокурорів (з них 1082 – у Генпрокуратурі), тобто понад 96%, подали такі заяви встановленого зразка. 

Нагадаємо 25 вересня вступив в силу закон про реформування ГПУ. Закон має положення про зростання зарплат прокурорів у розмірі від 15 прожиткових мінімумів, а також переатестацію співробітників відомства, окрім Спеціальної антикорупційної прокуратури. 

Також повідомлялося, що Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка за день підписав більше 20 наказів про звільнення прокурорів, які відмовилися проходити переатестацію.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close