АктуальноГоловнаУкраїна

Чорна п’ятниця в Україні 2019: дата і поради

“Чорна п’ятниця” – найбільш довгоочікуваний день у році для справжніх шопоголіків. Саме в цей період чимало товарів можна купити з дуже великими знижками.

Так, знижки в “чорну п’ятницю” можуть становити навіть 70-90%. Офіційно Black Friday триває щорічно в останню п’ятницю листопада. “Чорна п’ятниця” 2019 випадає на 29 листопада. Але розпродажі по всьому світу починаються раніше – вже з понеділка і закінчуються в неділю. За статистикою, найчастіше в “чорну п’ятницю” купують: одяг і взуття, побутову техніку, товари для краси і здоров’я.

Незважаючи на те, що до грандіозних розпродажів залишилося близько 40 днів, користувачі мережі вже зараз реєструється на спеціалізованих сайтах, щоб отримувати інформацію про майбутні знижки.

Є й такі, які придивляються собі товари, заплановані до придбання в “чорну п’ятницю”. Наприклад, одяг і взуття приміряють заздалегідь, дізнаються технічні характеристики і функціональність багатьох товарів. Продавці теж не сплять: великі торгові мережі вже повідомили про свою готовність взяти участь у Black Friday 2019.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close