АктуальноГоловнаУкраїна

Гончарук провів зустріч із керівниками банків

Олексій Гончарук обговорив з керівниками провідних банківських установ поліпшення законодавства і детінізацію економіки.

 Кабмін хоче створити умови для Нацбанку, які дозволять навести порядок на ринку небанківських фінансових послуг і захистити банки від недобросовісної конкуренції. Про це заявив прем’єр-міністр Олександр Гончарук на бізнес-сніданку з керівниками провідних банків України, повідомляє прес-служба уряду в четвер, 10 жовтня. 

“Ми також плануємо привести законодавство з регулювання фінансових інструментів та інвестиційних фондів у відповідність з директивами ЄС”, – сказав він. 

За його словами, створення умов для активізації кредитування банками реального сектора економіки – один з пріоритетів діяльності уряду, а також додав, що законодавчі ініціативи будуть спрямовані на поліпшення бізнес-клімату в країні, детінізацію і припинення корупційних схем. 

Як повідомляє прес-служба, сторони обговорили і протидію тиску з боку правоохоронних органів на бізнес, у тому числі на банки, а також важливі для економіки законопроекти – про стимулювання інвестиційної діяльності та скорочення списку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню (№ 1059 і № 1050 ). 

Гончарук та банкіри обговорили законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення. 

“Прем’єр-міністр і представники банків погодилися спільно працювати над активним запуском програм кредитування малого і середнього бізнесу під заставу землі. Банкіри наголосили на необхідності забезпечення рівнодоступності програм державної підтримки кредитування аграріїв для всіх типів банків”, – говориться в повідомленні. 

Нагадаємо, що раніше Гончарук розповів, як боротиметься з бідністю. Влада буде витрачати 30% від додаткового зростання ВВП на соціальне забезпечення і 70% на розвиток. 

Раніше глава фракції Слуги народу Давид Арахамія порівняв Гончарука з Лешеком Бальцеровичем, відомим “шоковими реформами” в Польщі. Так він прокоментував ініціативу прем’єра вкласти 70% надходжень бюджету в розвиток країни і тільки 30% – в соціальну сферу.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close