АктуальноГоловнаУкраїна

У МЗС розповіли про обмін полоненими

Спеціальні групи людей працюють кожного дня і вночі, і вдень для того, щоб узгодити та зрушити з місця цей дуже складний процес.

Робота з підготовки до обміну утримуваних осіб між Україною та Російською Федерацією триває цілодобово, заявляє міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. 

“І ця паралельна робота проходить стосовно звільнення всіх на всіх. Це був завжди складний процес, тому що “всіх на всіх” передбачає, що ми знаємо списки, ми погоджуємося на ці списки… Спеціальні групи людей працюють кожного дня і вночі, і вдень для того, щоб узгодити та зрушити з місця цей дуже складний, знову ж таки ментально несправедливий процес. Але ми плануємо звільнити найближчим часом наших хлопців”, – сказав Пристайко в ефірі телеканалу Інтер. 

При цьому час зустрічі лідерів країн “нормандської четвірки” ще визначається. “Така зустріч планувалася найближчим часом, і три сторони у принципі були готові до неї. Французький президент запропонував це зробити у Парижі. Ми планували зробити це зовсім швидко, ми хотіли зібратися і були готові 16 вересня, не думаю, що це велика таємниця. Але, на наш превеликий жаль, російська сторона не змогла в цей час приїхати на зустріч. Ми зараз активно шукаємо новий час. Я думаю, місцем залишиться Париж, і ми шукаємо новий час для цієї зустрічі”, – сказав Пристайко. 

Нагадаємо, 7 вересня Україна і Росія провели обмін утримуваними особами за формулою “35 на 35”.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close