АктуальноГоловнаУкраїна

Ціна на нафту перевищила $60 за барель

Товарні запаси нафти в США минулого тижня знизилися на 3,45 млн барелів, свідчать дані Американського інституту нафти.

Світові ціни на нафту еталонних марок помірно зростають на даних про зниження запасів сировини в США. Про це свідчать дані торгів вранці в середу, 21 серпня.

Так, станом на 09:30 за Києвом жовтневі ф’ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures піднялися на $0,39 (0,65%) – до $60,42 за барель. На торгах у вівторок ціна підвищилася на $0,29 (0,49%) і становила на закритті $60,03 за барель.

Вартість ф’ючерсу на WTI на жовтень в електронній сесії на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) зросла на $0,27 (0,48%) – до $56,40 за барель. На попередніх торгах WTI знизилася в ціні на $0,01 (0,02%), до $56,13 за барель.

Таким чином, спред між актуальними контрактами на марки Brent і WTI складає $4,02 на користь Brent.

За даними Американського інституту нафти (API), товарні запаси нафти в США минулого тижня знизилися на 3,45 млн барелів.

Офіційні дані міністерства енергетики США будуть оприлюднені в середу. Опитані Bloomberg аналітики в середньому очікують, що вони вкажуть на зниження запасів на 1,5 млн барелів. До цього запаси зростали два тижні поспіль.

Нагадаємо, нинішній тиждень світові ціни на нафту почали зростанням. Ринки відреагували на інцидент з атакою безпілотників хуситів на нафтове родовище в Саудівській Аравії.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close