АктуальноГоловнаУкраїна

Вибори в Раду: ЦВК назвала вартість одного бюлетеня

Виготовлення виборчого бюлетеня в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі за один екземпляр обійдеться в 4,2 грн.

Центральна виборча комісія назвала вартість одного примірника бюлетеня – вона становить кілька гривень і залежить від формату. Про це повідомляє ТСН у четвер, 11 липня.

Так, виготовлення виборчого бюлетеня в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі за один екземпляр обійдеться в 4,2 грн. А в одномандатних в залежності від формату вартість варіюється від мінімальної в 2,28 грн до максимальної в 4,68 грн.

Раніше ЦВК затвердила форму і текст двох бюлетенів на позачергових виборах до Верховної Ради по мажоритарних округах і в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Зокрема, в одному бюлетені буде список з 21 політичної партії. Розмір бюлетеня – 20 на 60 сантиметрів. Він буде блакитно-сірого кольору.

Також буде 199 різновидів бюлетенів – за кількістю одномандатних виборчих округів. Їх розміри будуть залежати від кількості кандидатів в окрузі: до шести кандидатів – 20 на 20 см, до 11 кандидатів – 20 на 30 см, до 18 кандидатів – 20 на 40 см, до 33 кандидатів – 20 на 60 см, до 50 кандидатів – 20 на 80 см. Такі бюлетені будуть пісочного кольору.

Раніше стало відомо, що ЦВК уклала угоду з ДП Поліграфічний комбінат Україна з виготовлення бюлетенів на загальну суму понад 280 млн гривень. Всього для виборів замовлено понад 63 млн бюлетенів різних розмірів.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close