АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Путін відповів на пропозицію Зеленського щодо переговорів

Росія готова до переговорів щодо України в будь-якому форматі, але в Києві має бути сформовано уряд, сказав Путін.

Президент Росії Володимир Путін відповів на пропозицію українського колеги Володимира Зеленського про переговори, заявивши про готовність зустрітися, але за певних умов, повідомляє ТАСС в четвер, 11 липня.

“Ми ніколи не відмовлялися від жодного із запропонованих форматів, в тому числі від розширення нормандського формату”, – сказав Путін, відповідаючи на питання про пропозицію Зеленського провести зустріч в Мінську за участю лідерів Німеччини, Франції, США і Великобританії.

“Але, по-перше, цей нормандський формат і зустріч на вищому рівні повинні бути добре підготовлені, це очевидна річ… По-друге, більш-менш про щось можна буде говорити після остаточного формування нового уряду України і проведення виборів в парламент країни”, – сказав президент РФ.

“По-третє, я не знаю, як реагують [на це запрошення] інші учасники запропонованого формату”, – додав Путін.

Президент нагадав, що прем’єр Великобританії Тереза ​​Мей незабаром припиняє роботу на цій посаді. “Вона в якій якості запрошується на цю зустріч? Вона взагалі згодна чи ні? Не зрозуміло”, – сказав Путін. “Американська адміністрація як реагує? Ми не знаємо”, – продовжив він.

“Як реагують Німеччина, Франція? Це всі питання, які підлягають опрацюванню”, – уклав глава російської держави.

“Ми ніколи не відмовлялися від контактів, якщо вони йдуть на користь. І це [пропозиція] теж може бути цікавим”, – заявив російський президент.

Раніше в Кремлі заявили, що вивчать пропозицію Зеленського провести переговори в Мінську за участю Великобританії, США, Німеччини і Франції.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close