АктуальноГоловнаУкраїна

Данилюк зустрівся у Вашингтоні з Болтоном і Перрі

На зустрічі йшлося про підтримку реформ в Україні з боку США і мирне відновлення української території.

Помічник президента США з національної безпеки Джон Болтон зустрівся у Вашингтоні із секретарем Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександром Данилюком і обговорив підтримку Вашингтоном реформ і мирне відновлення території України. Про це радник Дональда Трампа написав на своїй сторінці у Twitter у четвер, 11 липня. 

“Чудова дискусія відбулася сьогодні з Олександром Данилюком, секретарем Ради національної безпеки і оборони України, на тему підтримки реформ в Україні з боку США і мирного відновлення української території”, – заявив він. 

З Данилюком зустрівся також міністр енергетики США Рік Перрі. Він написав на своїй сторінці у Twitter, що обговорив з українським чиновником можливості для розвитку співпраці у сфері енергетичної безпеки при врядуванні Володимира Зеленського. 

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Данилюк розпочав візит до США і вже зустрівся зі спеціальним представником Держдепартаменту по Україні Куртом Волкером і радником з національної безпеки віцепрезидента США Кітом Келлоґом.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close