АктуальноГоловнаУкраїна

ЦВК зняла з виборів ще 26 кандидатів

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію 26 кандидатів у народні депутати на позачергові вибори до Верховної Ради.

 Про це повідомляє прес-служба ЦВК. 

Як повідомляється, комісія скасувала реєстрацію кандидатів Віктора Вовка, Олега Купрієнка, Олексія Кириченка, включених до виборчого списку від Радикальної партії Олега Ляшка під № 10, 14 і 23 відповідно. 

Також була скасована реєстрація кандидатів від партії Слуга народу Артема Расенка і Антоніни Федосової, включених до виборчого списку під № 184 і № 175 відповідно. Крім цього, в ЦВК скасували реєстрацію 7 кандидатів від Слуги народу за заявою партії. Зокрема, знято з виборів Олену Коробкову, Романа Боярчука, Ольгу Кавун, Михайла Соколова, Юрія Баланюка, Анастасію Рагімову, Віталія Вітікача, включених до виборчого списку під № 31, 71, 78, 99, 164, 170 і 177 відповідно. 

Скасовано і реєстрацію кандидата в нардепи від Батьківщини Олександра Галаченка, включеного до виборчого списку під № 135, згідно з його заявою про відмову балотуватися. 

Раніше ЦВК скасувала реєстрацію 36 кандидатів. Кандидати балотувалися в одномандатних виборчих округах від партій і в порядку самовисування.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close