АктуальноГоловнаУкраїна

Зеленський назвав пріоритетом співпрацю з МВФ

Глава держави запросив делегацію МВФ відвідати Київ з метою досягнення домовленості за новою програмою.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Канаду зустрівся з першим заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном. Він підкреслив, що співпраця з фондом залишається пріоритетом для української влади. Про це повідомляє прес-служба глави держави у вівторок, 2 липня. “Ми хочемо продовжувати наші відносини з МВФ. Я наголошую на цьому”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що Україна досягла макроекономічної стабільності, але цього поки мало.

“Ми будемо робити все, щоб Україна процвітала”, – підкреслив Зеленський і додав, що важливим завданням для української влади є економічний розвиток.

Крім того, глава держави гарантував незалежність Національного банку України.

Зеленський констатував, що сьогодні економіка України зростає на 2-3% на рік, але цього недостатньо, тому що суспільство вимагає більшого.

“Глава держави запросив делегацію МВФ відвідати Київ з метою досягнення робочої домовленості за новою програмою. Президент пропонує здійснити такий візит невідкладно після формування нового уряду”, – йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо, що Україна проводить активні переговори з МВФ. Нова програма співпраці може бути укладена на три роки, заявила міністр фінансів Оксана Маркарова.

Водночас у НБУ розраховують на отримання траншу $ 1,3 млрд за чинною програмою МВФ цього року.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close