АктуальноГоловнаУкраїна

В АП дозволять приходити в шортах і з ноутбуками

Бізнесмен, який балотується до Верховної Ради від партії Слуга народу, ініціював зміни в правилах дрес-коду для відвідувачів АП.

Підприємець, волонтер і четвертий номер виборчого списку Слуги народу Давид Арахамія в інтерв’ю Радіо Свобода розповів, що ініціював зміни в правилах дрес-коду для відвідувачів Адміністрації президента. 

“До адміністрації вже можна (приходити в шортах – ред.). Мене не пускали. Кажуть: дрес-код. Я кажу: хто дрес-код затвердив? Вони кажуть, що не знають. Я знайшов коменданта. Кажу: а чому дрес-код, чому не можна в шортах? І знайшли документи. Поміняли документи. Зараз можна”, – зазначив він. 

Арахамія також повідомив, що відповідні зміни внесли в документ, який вимагав спеціального дозволу для відвідування будівлі адміністрації з ноутбуком. 

“Розумієте, в адміністрацію президента не можна без спеціального дозволу пройти з комп’ютером. Але там багато журналістів ходить, експертів. І у них є комп’ютери. Я кажу: чому iPhone можна, iPad як планшет можна, а комп’ютер уже не можна? Ось що за дурість? Просто ніхто не “парився”. Я знайшов документ, який це регламентує. Ми пішли і підписали документ, зараз можна і з ноутбуком. Тобто це такі вже дві маленькі реформи”, – сказав бізнесмен. 

Відповідальна за департамент інформаційної політики Ірина Побєдоносцева підтвердила, що документи, які регламентують зовнішній вигляд співробітників і відвідувачів будівлі АП, а також щодо відвідування Адміністрації президента з ноутбуком, будуть змінені. 

“Це буде точно, тому що ми всі підтримуємо цю ініціативу і вважаємо, що це трохи застарілі заходи. Найближчим часом має запрацювати ця інновація”, – зазначила вона. 

Раніше повідомлялося, що у будівлі Адміністрації президента встановили прокат велосипедів. Крім того, стало відомо, що Адміністрація президента розглядає можливість переїзду до Українського дому.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close