АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Трамп запросив Зеленського в США – посольство

В останньому листі Трампа Зеленському міститься запрошення нанести візит до Вашингтона. Коли саме такий візит може відбутися, не уточнюється.

Президент США Дональд Трамп запросив президента України Володимира Зеленського здійснити візит до Вашингтона. Про це повідомляється на сторінці посольства України в США у Facebook в п’ятницю, 14 червня.

У повідомленні сказано, що посол України Валерій Чалий виступив зі вступним словом на сьомому щорічному саміті робочої групи Україна – США, який був організований у Вашингтоні Центром американсько-українських відносин. 

“Останній лист президента США Дональда Трампа, адресований президенту України Володимиру Зеленському, із запрошенням здійснити візит до Вашингтона, є сигналом підтримки України, її територіальної цілісності і курсу євроатлантичної інтеграції”, – заявив посол. 

Проте, коли саме такий візит може відбутися, у листі не уточнюється. 

На саміті виступив також спецпредставник США Курт Волкер. Як сказано в повідомленні на сторінці посольства, він “наголосив на незмінності політики США в підтримці України, її територіальної цілісності, суверенітету і курсу реформ”. 

Раніше Чалий повідомив, що зустріч президентів двох країн має відбутися в найближчі місяці.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close