АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Facebook збільшить витрати на рекламу для відновлення репутації

Facebook збільшить витрати на рекламу в усьому світі, щоб відновити довіру користувачів після витоків персональних даних.

Компанія Facebook збільшить свої глобальні витрати на рекламу, оскільки прагне відновити довіру користувачів після того, як її репутація постраждала через низку помилок у конфіденційності, повідомляє The Wall Street Journal. 

Керівник із маркетингу Facebook Антоніо Лучіо зазначив, що компанія подвоїть свої рекламні витрати, щоб провести оновлення списку креативних агентств, які займаються кампаніями для таких брендів, як WhatsApp й Instagram. 

За словами Лучіо, репутація Facebook постраждала після звинувачень у тому, що її майданчик використовувався для кампаній із дезінформації та для втручання у вибори, а також через критику політики конфіденційності та управління даними. 

Facebook уже почала докладати свої зусилля до відновлення довіри у споживачів. Так, нещодавно компанія змінила дизайн свого мобільного додатку та веб-сайту, щоб перейти від відкритого публічного форуму до більш приватної мережі із зашифрованим зв’язком у закритих групах. 

Нагадаємо, на початку 2018 року стало відомо про найбільший в історії Facebook витік особистих даних користувачів. Компанія Cambridge Analytica незаконно зібрала дані 87 мільйонів користувачів соцмережі і передавала їх третім особам, в тому числі, імовірно, передвиборному штабу нинішнього президента США Дональда Трампа, який у свою чергу використовував їх для політичної реклами. 

У квітні і травні 2018 року Цукерберг у Конгресі США і Європарламенті визнав помилку і вибачився за витік даних. 

У вересні 2018 року соцмережа була атакована хакерами. За оцінкою Facebook, у результаті постраждали близько 29 мільйонів користувачів. Під час нападу кіберзлочинці скористалися проломом у системі безпеки соцмережі, яка дозволяє побачити свою сторінку від імені інших користувачів.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close