АктуальноГоловнаУкраїна

Партія Слуга народу представила структуру штабу

Глава штабу розповів, що запрацює повноцінний прес-офіс на чолі з Євгенією Кравчук, а прес-секретарем партії стане Тетяна Циба.

Передвиборна кампанія Слуги народу складається із трьох великих блоків. Про це розповів голова штабу, сьомий номер у списку партії, Олександр Корнієнко, пише Українська правда. 

“Перший блок – це змістовна історія, програма, яку курирує ідеолог нашої партії і президентської кампанії Руслан Стефанчук”, – сказав Корнієнко. 

“Є технологічна частина штабу, але з причин безпеки ми цих людей не світимо, адже вони фактично будуть займатися курируванням мажоритарних кампаній. Ми всі знаємо, що в Україні це непроста історія”, – зазначив він. 

За його словами, третій блок – це діджитал, за який відповідає Михайло Федоров. 

“Буде потужна історія з місцевими діджитал-кампаніями, де все буде робитися децентралізовано, на місцях”, – додав політик. 

Крім того, глава штабу розповів, що запрацює повноцінний прес-офіс на чолі з Євгенією Кравчук, а прес-секретарем партії стане Тетяна Циба. 

Раніше партія Слуга народу оприлюднила повний список кандидатів. Список містить імена 201 кандидата в народні депутати, які будуть балотуватися в парламент за партійним списком від політсили Слуга народу.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close