АктуальноГоловнаУкраїна

Попит на електромобілі в Україні продовжує зростати

Продажі електрокарів в Україні зросли майже в півтора рази. На ринку домінують авто з пробігом.

У травні українці придбали і поставили на облік 643 електромобілі: легкових – 610 шт., комерційних – 33 шт., повідомляє Укравтопром

Таким чином, порівняно з минулим роком, травневий попит на легкові електромобілі в Україні зріс майже в півтора рази, а на комерційні – на 43%. Травневий ринок комерційних автомобілів на електротязі складався виключно з імпортноїго “секонд-хенду” і не відрізнявся різноманітністю.

Основну масу склали електромобілі моделі RENAULT Kangoo Z.E., яких було зареєстровано 31 од. Решта дві машини були NISSAN e- NV200. У той же час, в реєстраціях легкових електрокарів були присутні нові машини, але їх було всього 86 шт., а більшу частину (524 шт.) склали старі автомобілі. 

Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається NISSAN Leaf. Минулого місяця 329 ліфів поповнили автопарк країни. На другому місці TESLA Model S, автомобілі цієї моделі обрали 53 автомобілісти. Також у травневу п’ятірку найбільш затребуваних автомобілів з нульовим рівнем викидів увійшли: BMW i3 – 46 шт.; FIAT 500е – 24 шт.; RENAULT Zoe – 23 шт. 

Всього з початку року в Україну було завезено і поставлено на облік 2381 легковий і 176 комерційних електромобілів, що, відповідно, на 64% і 209% більше ніж за аналогічний період минулого року. 

Нагадаємо, протягом січня – лютого 2019 року українці придбали 814 легкових електромобілів, що на 69% більше, ніж у січні – лютому 2018 року. 

У січні 2019 року українці поставили на облік 441 електромобіль. Порівняно з минулим роком, попит на електромобілі в Україні зріс у 2,3 разу.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close