АктуальноГоловнаУкраїна

Зеленський залишив засідання Конституційного суду

Президент виступив з невеликою промовою на засіданні суду, а потім пішов, “щоб ніхто не смів сказати, що рішення було прийнято під тиском”.

Президент Володимир Зеленський залишив засідання Конституційного суду незабаром після прибуття. Про це він заявив на початку відкритого засідання суду, який у вівторок, 11 червня, розглядає законність його указу про розпуск парламенту.

Він з’явився в залі засідання після того, як голова КСУ Наталя Шаптала оголосила відкриття засідання. Всього участь в засіданні у справі про конституційність розпуску ВР беруть 17 суддів КСУ.

Також на засіданні присутні депутати серед тих, які підписали подання.

Перед тим, як залишити засідання, Зеленський виступив з промовою. Він зазначив, що вперше президент прийшов до Конституційного суду, а не викликає суддів до себе.

“Не мені розповідати вам, що таке дух і буква закону. Я впевнений, що рішення про розпуск Верховної Ради відповідає обом цим критеріям”, – заявив президент.

За його словами, про відповідність “духу закону” свідчить багато чинників. Зокрема, громадяни України не вірять Раді і аплодують рішенню про її розпуск.

“І зараз суспільство дуже уважно стежить за цією справою. Ви точно все про це знаєте. І, думаю, приймете справедливе рішення, за яке нам не буде соромно. І перед своїм народом, і перед усією Україною, і перед нашими дітьми”, – сказав Зеленський.

Він додав, що його юридична позиція “незаперечна і бездоганна”, що доведе його представник в КС.

Після цього Зеленський заявив, що залишає залу Конституційного суду, щоб ніхто не смів сказати, що рішення було прийнято під тиском.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close