АктуальноГоловнаУкраїна

Зеленський хоче звільнити всіх губернаторів

Уряд пропонує президенту звільнити голів 13 облдержадміністрацій, але Зеленський наполягає на відставці всіх губернаторів.

 Президент Володимир Зеленський вважає, що звільнені повинні бути всі губернатори, а не 13, запропонованих Кабміном. Про це в понеділок, 10 червня, повідомила прес-секретар президента Юлія Мендель у Facebook.

“Президент України ініціював зняття всіх губернаторів, але Кабінет Міністрів затвердив зняття лише 13 керівників областей. Ми не знаємо принципів вибірковості уряду. Ми сподіваємося, що будуть зняті всі губернатори”, – написала вона. 

“Можуть бути звільнені 13 губернаторів. Але президент наполягає на тому, що повинні бути звільнені з посад всі губернатори. Триває пошук фахівців, які можуть очолити облдержадміністрації”, – сказала Мендель. 

Крім того, вона повідомила, що у відборі кандидатів допомагають міжнародні HR-компанії. “Наші активісти і волонтери в регіонах теж пропонують кандидатури”, – зазначила Мендель. 

Як повідомлялося, минулого тижня уряд затвердив подання на звільнення голівЛьвівської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Волинської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської обласних держадміністрацій. 

Деякі з губернаторів раніше самі подали у відставку.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close