АктуальноГоловнаУкраїна

У партії Зеленського поки не готові назвати кандидата в прем’єри

Першочерговим завданням фракції партії Слуга народу в парламенті буде скасування депутатської недоторканності та запровадження обов’язкової конфіскації майна корупціонерів.

Кандидат на посаду прем’єр-міністра України буде представлений після парламентських виборів і формування коаліції, заявив глава партії Слуга народу Дмитро Разумков на брифінгу після з’їзду партії, пише Інтерфакс-Україна. 

“Сьогодні вести якісь переговори, розмовляти про те, хто буде прем’єром або міністром охорони здоров’я, енергетики або в інших напрямках, ми не будемо. Це неправильно”, – заявив Разумков. 

Першочерговим завданням фракції партії Слуга народу в парламенті буде, зокрема, скасування депутатської недоторканності та запровадження обов’язкової конфіскації майна корупціонерів, зазначив Разумков. 

Крім цього серед завдань фракції у Верховній Раді буде впровадження механізмів відкликання депутатів, надання можливості громадянам впливати на рішення влади через референдуми і встановлення відповідальності для чиновників за незаконне збагачення, зазначив Разумков. 

Передвиборна програма партії Слуга народу містить 16 блоків, які, як заявляють у партії, мають намір реалізувати за час каденції в парламенті. 

Нагадаємо, що в неділю, 9 червня, партія Слуга народу президента України Володимира Зеленського представила свій партійний список на парламентські вибори.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close