АктуальноГоловнаУкраїна

Саакашвілі відмовився йти в партію Кличка

Колишній голова Одеської області Михайло Саакашвілі відмовився від пропозиції мера Києва йти на вибори разом з УДАРом.

Колишній президент Грузії, екс-голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі відмовився від пропозиції мера Києва Віталія Кличка йти на вибори разом з партією УДАР. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на інформовані джерела.

Тим часом Кличко прокоментував інформацію про відмову Саакашвілі стати главою його партії, зазначивши, що політичних планів не змінює. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Читаю новини в ФБ щодо нашого союзу із Саакашвілі. Без емоцій: Я свій жест зробив. Щиро і в продовження дружби і історії відносин. Запропонував в складній ситуації підставити плече, навіть незважаючи на те, що багато моїх прихильників неоднозначно сприйняли цю ідею.

Так, коментарі в ФБ – різні, але, вибачте, не вони і раніше визначали моє ставлення до людей і мої дії щодо них. Є слова, а є вчинки. Я, політично, планів не змінюю”, – заявив Кличко.

Нагадаємо, Кличко запропонував Саакашвілі очолити партію УДАР. Екс-голова Одеської ОДА попросив своїх прихильників порадити йому, приймати пропозицію чи ні.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close