АктуальноГоловнаУкраїна

У тесті ЗНО з історії України виявили помилку

Учасникам тестування зарахують по одному балу за завдання №42, яке не має правильної відповіді.

 На позачерговому засіданні Українського центру оцінювання якості освіти було встановлено, що одне із завдань тесту зовнішнього оцінювання з історії України, яке абітурієнти проходили 4 червня, не має правильної відповіді. Про це в середу, 5 червня, повідомила прес-служба УЦОЯО.

Відзначається, що предметна фахова комісія з історії України встановила, що завдання №42 сертифікаційної роботи основної сесії ЗНО з історії України не має правильної відповіді. 

“Зваживши рішення предметної фахової комісії, в Українському центрі було прийнято рішення зарахувати всім учасникам основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2019 року по одному балу за завдання №42 відповідної сертифікаційної роботи”, – зазначено в повідомленні. 

В УЦОЯО пояснили, що в завданні №42 потрібно було визначити фото із зображенням Георгіївської церкви Видубицького монастиря. 

У варіантах відповідей були наведені фото Свято-Покровської церкви (с. Сутківці, Хмельницька область), П’ятницької церкви (м.Чернігів), Катерининської церкви (м.Чернігів) і Церкви Святого Пантелеймона (с. Шевченкове, Івано-Франківська область). 

“Через технічні упущення під час підготовки до друку сертифікаційної роботи замість фото Георгіївської церкви Видубицького монастиря помилково наведені фото собору Святої Великомучениці Катерини (Катерининська церква) в м. Чернігів”, – підкреслили в центрі.

Нагадаємо, 6 червня відбудеться ЗНО з біології. У тестуванні візьмуть участь понад 80 тисяч абітурієнтів.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close