АктуальноГоловнаУкраїна

У Раді рекомендують Авакову провести переатестацію поліцейських

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував главі МВС Арсену Авакову і керівнику Нацполіції Сергію Князеву провести переатестацію співробітників поліції.

Про це в середу, 5 червня, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що комітет вирішив узяти на контроль справу про загибель п’ятирічного Кирила Тлявова і звернувся до правоохоронців щодо забезпечення належних умов для розслідування цього злочину.

“Перше – комітету взяти на контроль розслідування зазначеного злочину. Друге – міністру внутрішніх справ, голові Національної поліції, генеральному прокурору, директору ДБР – забезпечити належні умови для швидкого та об’єктивного розслідування зазначеного злочину, зокрема, відповідної кількості слідчих і прокурорів, технічних засобів, призначення і проведення експертизи тощо. Третє – рекомендувати міністрові внутрішніх справ Арсену Авакову, голові Національної поліції Сергію Князеву провести переатестацію співробітників поліції відповідно до законодавства”, – зазначив голова комітету Андрій Кожем’якін. 

У свою чергу народний депутат Ігор Мосійчук запропонував звернутися в Генпрокуратуру для з’ясування обставин, за яких 121 стаття була перекваліфікована працівниками ДБР на легшу, за його словами, 128-у. 

Після внесення всіх пропозицій до проекту рішення члени комітету проголосували за його прийняття. 

Як повідомлялося, в Переяславі поховали Кирила Тлявова, який помер від вогнепального поранення. 

Нагадаємо, 1 червня п’ятирічний хлопчик з Переяслав-Хмельницького потрапив у реанімацію з пораненням голови, яке він отримав у дворі за місцем проживання. Пізніше стало відомо, що до інциденту причетні два працівника поліції.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close