АктуальноГоловнаУкраїна

Кучма розповів про прогрес у Мінську

Уперше за довгий час засідання робочих груп ТКГ пройшли конструктивно, заявив представник України.

Засідання робочих груп у рамках Тристоронньої контактної групи вперше пройшли конструктивно. Про це сказав глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кучма в Мінську в середу, 5 червня, повідомляє прес-служба Президента України. 

“Вперше засідання робочих груп пройшли конструктивно. Всі сторони хотіли знайти рішення. Тон дискусії був зовсім іншим, ніж це було досі. Ми приїхали з “дорожньою картою” від Президента України. Меседжі були такі, що глава держави дійсно хоче, щоб у цьому регіоні був мир. На засіданні Тристоронньої контактної групи я висловив ті побажання, які почув від Президента. Мені здається, всі почули, що українська сторона і зворотна сторона хочуть вирішувати ці проблеми. Тому була довіра один до одного”, – зазначив Кучма. 

Він також повідомив, що ТКГ обговорювала проблеми безпеки. Однією з домовленостей стала вказівка не тільки часу початку “режиму тиші”, а й механізму його запровадження. 

Водночас він висловив надію, що за результатами сьогоднішньої зустрічі ТКГ відбудуться зрушення у вирішенні проблеми водопостачання на окупованому Донбасі. 

“Ми домовилися працювати з Кабінетом міністрів. Попередньо досягли згоди, що завтра має відбутися нарада у віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, де повинні бути розглянуті економічні проблеми, які сьогодні обговорювалися”, – зазначив він. 

Як повідомлялося, в Мінську готують нове перемир’я на Донбасі, яке набуде чинності 10 червня. Також за підсумками зустрічі анонсували зняття блокади з “ЛДНР”.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close