АктуальноГоловнаУкраїна

Зеленський назвав бунтом “ігнор” його ініціатив у ВР

Більшість народних депутатів не хочуть працювати, тому саботують пропозиції президента.

Президент України Володимир Зеленський назвав бунтом дії більшості парламенту, який відмовився розглядати всі подані ним законопроекти. Про це він сказав в інтерв’ю програмі Сніданок 1+1 з Брюсселя, проведеному в спортзалі на велотренажерах в середу, 5 червня.

“Ми за ці два тижні подали до Верховної Ради десять законопроектів, нічого не було прийнято. Ну що ми можемо говорити про парламент? Це бунт більшості в парламенті, який не хоче працювати”, – сказав він.

Президент додав, що рішення Конституційного суду України про скасування покарання за незаконне збагачення чиновників є порушенням. “Ми запропонували інший закон, вони не голосують за цей закон”, – зазначив глава держави.

Нагадаємо, Рада на позачерговому засіданні відмовилася розглядати внесені Зеленським два законопроекти про зміни у виборчій системі. А напередодні парламент не зміг включити до порядку денного запропонований президентом законопроект про імпічмент.

Варто зазначити, що раніше у президента заявляли, що Зеленський більше не подаватиме до парламенту нинішнього скликання обіцяні законопроекти.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close