АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Україна продовжила дві угоди зі США

Дію двох угод щодо співпраці зі США продовжено до 2025 року. Це дозволить визначити нові напрямки допомоги.

 Кабмін на засіданні в середу, 5 червня, продовжив дію двох угод між Україною і США до 2025 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

“Ці угоди – важливий інструмент для надання юридичної, технічної та фінансової допомоги Україні з боку США у зміцненні механізмів демократичного врядування, продовження боротьби з корупцією, проведення реформ у сфері правосуддя, децентралізації, захисту прав людини, а також підтримки економічного розвитку нашої держави”, – йдеться в повідомленні. 

В рамках цих двох угод з 2014 року уряд США виділив понад 200 млн доларів на підтримку пріоритетних секторів розвитку України. Зокрема, в рамках Угоди про сприяння прозорим процесам управління за широкої участі громад уряд США виділив понад 62 млн доларів. 

“Ці кошти були спрямовані на реалізацію проектів за такими напрямками: покращення законодавчого середовища відповідно до європейських стандартів, зокрема, антикорупційного та виборчого законодавства, зростання підзвітності уряду України і дотримання норм верховенства права”, – відзначають в МЕРТ.

В рамках Угоди про сталий економічний розвиток на широкій суспільній основі, уряд США виділив понад 139 млн доларів для реалізації проектів з підвищення доступності інвестицій для потреб середнього класу, зміцнення потенціалу приватного сектора економіки, підвищенню рівня енергетичної безпеки України, збільшенню обсягів сільськогосподарського виробництва на основі реформ. 

“Продовження дії цих угод дозволить визначити нові напрямки допомоги до 2025 року, зокрема: розвиток кібернетичної безпеки, антикорупційної діяльності, реформування фінансового сектора, розвиток конкурентної економіки, боротьба з торгівлею людьми, розвиток і посилення демократії в Україні”, – додали у відомстві.


Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close