АктуальноГоловнаУкраїна

У Раді не підтримали відставку міністра оборони

У засіданні комітету ВР брав участь сам Полторак, який зазначив, що готовий виконувати свої обов’язки.

 Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони на засіданні в середу, 5 червня, не підтримав подання президента Володимира Зеленського про звільнення міністра оборони Степана Полторака, повідомляє Укрінформ.

Рішення озвучив глава комітету Сергій Пашинський. У засіданні брав участь представник президента в Раді Руслан Стефанчук. 

“Що стосується доцільності, я думаю, це виняткова компетенція президента – він її обгрунтував”, – сказав Стафанчук. 

У той же час, на запитання членів комітетів, чому від президента немає одночасного подання кандидатури нового міністра оборони, Стефанчук пояснив, що такого не передбачено жодним нормативно-правовим актом і Конституцією України. 

“Але на практиці я вам ґарантую, що як тільки буде задоволено це подання, відразу буде внесено подання на наступного міністра оборони”, – додав Стефанчук.

У засіданні брав участь і сам Полторак, який зазначив, що готовий виконувати свої обов’язки, поки Рада не прийме рішення про його звільнення. Також міністр зазначив, що готовий допомагати новому керівництву оборонного відомства в разі, якщо його знання і досвід будуть потрібні. 

У той же час, комітету ВР у закордонних справах ухвалив передати постанови президента про звільнення міністра закордонних справ Павла Клімкіна на розгляд парламенту. 

Відзначається, що під час обговорення питання виникла дискусія, тому що недавно комітет розглядав проект відставки Клімкіна з посади глави МЗС за власним бажанням. 

Також комітет ВР схвалив відставку глави СБУ Василя Грицака. 

Нагадаємо, Зеленський подав у Раду постанову про звільнення глави МЗС Павла Клімкіна, міністра оборони Степана Полторака і глави СБУ Василя Грицака 30 травня. 

Всі перераховані вище чиновники раніше написали заяви на відставку.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close