АктуальноГоловнаУкраїна

В Україні вісім із 10 операцій з платіжною карткою – безготівкові

Частка безготівкових розрахунків за обсягом операцій із платіжними картками в Україні в першому кварталі 2019 року сягнула 50%, при цьому вісім із 10 операцій – безготівкові.

Про це повідомив Національний банк на своєму сайті.

“За результатами першого кварталу 2019 року частка безготівкових розрахунків за обсягом операцій з платіжними картами досягла 50%. Це на 5 процентних пунктів більше у порівнянні з підсумками 2018 року (45%)”, – зазначається у повідомленні.

Як наголошується в повідомленні, у цілому в першому кварталі щорічно спостерігалося падіння обсягів карткових операцій, що обумовлено сезонними коливаннями.

У першому кварталі поточного року таке збільшення частки безготівкових операцій пов’язане здебільшого зі зменшенням обсягу операцій із отримання готівки (на 10% за обсягом і на 5% за кількістю), якщо порівняти з четвертим кварталом 2018 року, а також зі стабільним позитивним трендом за безготівковим операціями (збільшення на 0,2%), якщо порівняти з четвертим кварталом 2018 року.

Обсяг безготівкових розрахунків із використанням платіжних карт виріс у порівнянні з першим кварталом минулого року на 45% – до 395,5 млрд грн, а кількість безготівкових операцій – майже на 35%, до 906 млн операцій.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close