АктуальноГоловнаУкраїна

В Україні стартує ЗНО

Більш ніж 160 тисяч абітурієнтів цього року складатимуть ЗНО з математики. Старт сесії відбудеться 21 травня.

В Україні 21 травня стартує зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Основна сесія почнеться тестуванням з математики. Зареєструвалися для участі в оцінюванні 160 782 людини.

Початок заплановано на 11:00. Допуск до пунктів тестування абітурієнти матимуть з 10:15 до 10:50, при цьому всім необхідно буде мати при собі оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, а також паспорт або інший документ, серія (за наявності) та номер якого зазначені в сертифікаті.

Адреса проведення незалежного оцінювання вказана в запрошенні-перепустці. Всім абітурієнтам рекомендується взяти з собою дві ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

До тесту допускатимуться будуть абітурієнти, які не мають при собі засобів зв’язку, пристроїв для обробки, зчитування і відтворення інформації, а також будь-яких друкованих або рукописних матеріалів.

Також всім учасникам тестування заборонено буде користуватися калькулятором, олівцем, лінійкою й іншими предметами.

На виконання всіх завдань абітурієнтам відводиться 180 хвилин. При цьому загальна кількість завдань становить 33. Максимальна можлива кількість балів, яку можна набрати після правильного вирішення всіх завдань – 62.

У цілому ж ЗНО триватиме з 21 травня по 13 червня. Зареєстрований на участь в ньому, в цілому, 354 051 абітурієнт.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close