АктуальноУкраїна

Вчені розповіли, як схуднути за місяць

Фахівці сходяться на тому, що для схуднення необхідно спалювати більше калорій, ніж надходить в організм. При цьому вони розкрили деякі секрети.

Британські фахівці назвали кілька методів боротьби із зайвою вагою. За їх словами, досягти “плоского живота” можна за чотири тижні. Про це повідомляє The Sun. 

Першою порадою від дієтолога Сонал Шах є зміна сніданку. Фахівець радить вживати вранці білки і жири замість вуглеводів. 

Це нормалізує рівень цукру в крові і знижує дію інсуліну. Щоб активно спалювати внутрішні запаси жиру, варто зменшити споживання вуглеводів протягом усього дня. 

Зана Морріс, яка написала книгу про схуднення і має мережу фітнес-залів, закликає відмовитися від цукру і цукровмісних продуктів. Це дозволить організму спалювати власні запаси жиру, не втрачаючи вітаміни та елементи. 

Ще одним ворогом схуднення визнали фірмікутів. Це бактерії, які стимулюють бажання споживати більше їжі. Вчені Вашингтонського університету виявили, що їх занадто багато в організмі людей із зайвою вагою. Фахівці радять привести в порядок мікрофлору кишечника, вживати кисломолочні продукти, овочі, квашену капусту і цільні злаки. 

Також фахівці зійшлися на думці, що для схуднення необхідно отримувати трохи менше калорій, ніж витрачає організм. У боротьбі за здорове підтягнуте тіло також допоможуть здоровий сон і відсутність стресів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close