АктуальноГоловнаУкраїна

Клімкін відмовився їхати на засідання Ради Європи

Глава МЗС України відмовився їхати в Гельсінкі через рішення Комітету міністрів Ради Європи дати “зелене світло” для зняття санкцій з РФ.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін скасував свою участь у міністерському засіданні Ради Європи на цьому тижні в Гельсінкі (Фінляндія), повідомляє інтернет-видання Європейська правда з посиланням на постійного представника України при РЄ Дмитра Кулебу. 

“Міністр уже скасував візит у Гельсінкі, і вперше за багато років Україна не буде представлена ​​на рівні міністра”, – цитує слова Кулеби видання. 

Як повідомляється, Клімкін відмовився їхати в Гельсінкі через рішення Комітету міністрів Ради Європи підтримати проект міністерського рішення, у якому відкривається шлях для повернення Росії за нестандартною процедурою. 

На засіданні в Гельсінкі 17 травня це рішення мають схвалити остаточно, без змін і без обговорення. 

Напередодні ЗМІ повідомили, що Рада Європи дала “зелене світло” для зняття санкцій з РФ. У Раді Європи підтримали проект рішення, у якому відкривається шлях для повернення Росії. 

Пізніше Клімкін відповів Європі на “зняття” санкцій з РФ. Глава МЗС України заявив, що Росію можуть повернути в ПАРЄ без жодного застереження.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close