АктуальноГоловнаУкраїна

Авіарейс Київ-Ужгород перезапустять з червня

Польоти будуть виконуватися тричі на тиждень – понеділок, середа, п’ятниця – і без пересадки у Львові.

Авіакомпанія Мотор-Січ із 3 червня відновить польоти з Києва в Ужгород, але відтепер рейси будуть прямими. Про це повідомив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс у Facebook.

“Польоти з 3 червня три рази в тиждень – понеділок, середа, п’ятниця. При необхідності збільшення частоти до щоденних. Виліт з Ужгорода – 06:45, повернення з Києва – 20:15. Вартість квитка – від 2700 грн”, – написав він.

Окрім цього, як повідомляється на сторінці Закарпатської обласної ради, під час переговорів Рівіс заявив, що влада краю, його жителі і гості зацікавлені у відновленні авіаційного сполучення між Ужгородом і Києвом, хоча б п’ять днів в тиждень.

Також наголошується, що відсутність пасажиропотоку на скасованому рейсі Київ-Ужгород пояснюється тим, що людей не влаштовує відправлення літака по п’ятницях, коли всі офіційні установи в столиці завершують робочий тиждень і, по суті, не вирішити жодного ділового питання. 

Окрім цього, відштовхує велика тривалість польоту, висока вартість квитка – більше 4 тис. грн. Представники авіакомпанії пояснили, що це базова вартість квитка, куди входить утримання екіпажу, послуги інших служб. 

“Буде заповнюваність літака, то буде й можливість проаналізувати ситуацію і говорити про його здешевлення. Зараз авіакомпанія несе збитки, а тому представники компанії запропонували знайти можливість їх компенсації. Якщо зменшити вартість квитка за крісло, широко інформувати про це краян, то наповнюваність рейсів однозначно буде кращою. Адже в попередні роки закарпатці охоче користувалися послугами аеропорту, і літаки завжди були заповнені пасажирами”, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, авіарейс за маршрутом Київ-Ужгород був запущений 15 березня. Його відкривали особисто міністр інфраструктури Володимир Омелян і президент Петро Порошенко. 

Зазначимо, з 2016 року до 15 березня цього року аеропорт Ужгород приймав тільки чартерні і екстрені рейси. Регулярних рейсів з аеропорту не було останні 5-10 років. Їх періодично вводять, а потім скасовують.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close