АктуальноГоловнаУкраїна

Верховний суд присудив на користь Коломойського

Суд залишив без задоволення скаргу Антимонопольного комітету на рішення судів про штраф нафтовим компаніям бізнесмена.

Верховний суд України підтвердив рішення суду першої інстанції про скасування штрафу Антимонопольного комітету в 50 мільйонів доларів щодо компаній бізнесмена Ігоря Коломойського – Укртатнафта і нафтопереробний комплекс Галичина. Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в електронному реєстрі.

“Касаційну скаргу Антимонопольного комітету України залишити без задоволення, а рішення Господарського суду міста Києва від 7 серпня 2017 року і постанову Північного апеляційного господарського суду від 30 січня 2019 року… без змін”, – йдеться в рішенні. 

Суд прийшов до висновку, що АМКУ у своїй скарзі не навів за доказ “належних підстав” для скасування рішень судів першої і апеляційної інстанцій. 

Нагадаємо, АМКУ оштрафував компанії Коломойського на 1,3 мільярда гривень за змову на аукціонах з продажу нафти, які проходили в березні-липні 2015 року.

Пізніше суд першої інстанції скасував цей штраф, а апеляційний суд підтвердив необґрунтованість штрафу. Зазначимо, раніше суд скасував вимоги Фіскальної служби до належної Коломойському авіакомпанії МАУ. Сума податків і зборів, які мусила заплатити компанія, становить майже 60 млн гривень.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close