АктуальноГоловнаУкраїна

Аеропорт “Бориспіль” назвав ціни на послуги нового паркінгу

Аеропорт “Бориспіль” має намір застосовувати два типи тарифів в новому багаторівневому паркінгу навпроти терміналу D, перша частина якого відкриється 23 травня.

Про це повідомили виданню avianews.com в прес-службі аеропорту.

Розцінки почнуть діяти з 24 травня і будуть відрізнятися в залежності від поверху, на якому відвідувач аеропорту залишить свій автомобіль.

На всіх чотирьох рівнях буде діяти погодинний тариф, який становить 30 грн.

Добовий тариф – 300 грн – буде застосовуватися тільки на першому і другому поверхах будівлі.

“Перші 10 хвилин неповної години на парковці будуть безкоштовними, а починаючи з 11 хвилини, стягується повна годинна оплата. Також за умови стоянки менше 10 годин використовується погодинна оплата”, – прокоментував нові тарифи заступник гендиректора аеропорту Бориспіль з комерційної діяльності та стратегічного розвитку Георгій Зубко.

Нагадуємо: Будівництво почалося в 2011 році і велося з перервами. Перша частина паркінгу може розмістити 1019 автомобілів. Наразі поряд з терміналом D діє три однорівневих стоянки, на яких використовується тільки погодинний тариф – 30-40 грн за годину. Таким чином, ціна за стоянку автомобіля протягом доби на них обходиться в 720-960 грн. На віддалених парковках діє пільговий добовий тариф в розмірі 80 грн.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close