АктуальноКраїниСвітУкраїна

Зеленський і Трюдо обговорили співпрацю України та Канади

Два лідери відзначили теплі відносини між Канадою та Україною, підкріплені міцними міжособистісними зв’язками і активною українсько-канадською громадою.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента України, про це йшлося в телефонній розмові двох лідерів, передає Укрінформ.

“Прем’єр-міністр Трюдо привітав новообраного президента Зеленського з перемогою на виборах і підтвердив непохитну підтримку Канадою суверенітету і територіальної цілісності України”, – розповіли в офісі прем’єра.

Уточнюється, що під час телефонної розмови обговорювалися “загальні для України і Канади основоположні демократичні цінності, а також важливість співпраці для їхнього захисту в світі”.

“Два лідери відзначили теплі відносини між Канадою та Україною, підкріплені міцними міжособистісними зв’язками і активною українсько-канадською громадою. Вони висловили бажання поглибити та посилити двостороннє співробітництво і партнерство, в тому числі за допомогою конференції з реформ в Україні, яка пройде в Торонто в липні”, – інформують в офісі Трюдо.

Раніше глава Євроради Дональд Туск повідомив про хорошу телефонну розмову з новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірити також

Close
Close