АктуальноГоловнаУкраїна

Гройсман заявив, що готовий співпрацювати із Зеленським, якщо не буде ідеологічних розбіжностей

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про свою готовність співпрацювати з Володимиром Зеленським після його вступу на посаду президента. Він сказав про це 23 квітня під час інспекції ремонту траси Київ – Одеса, спілкування із журналістами транслювали на сторінці прем’єра у Facebook.

“Усе буде залежати від пріоритетів, поглядів, від консультацій, проведених між мною, президентом України, парламентом. І якщо не буде тут ідеологічних розбіжностей, я не бачу в цьому проблеми”, – заявив Гройсман.

Українці обирають президента і парламент для того, щоб вони знаходили правильні рішення для розвитку країни, а не для того, щоб “ставити один одному палки в колеса”, додав він.

“Я вважаю, що всі гілки влади мають співпрацювати між собою – президент, парламент, уряд, тому що є одна мета. Для того, щоб приймати правильні й ефективні рішення”, – сказав прем’єр.

Він також прокоментував можливість об’єднання з партією “Слуга народу” для створення коаліції в новому парламенті.

“Хочу підтвердити, що буду брати участь у парламентській кампанії. Вважаю, що треба запропонувати такі рішення, які зроблять Україну сильнішою. Я розумію, як це потрібно зробити. Безумовно, це мають бути об’єднання професійних і якісних людей, які не просто можуть розмовляти добре, а можуть якісно робити свою справу і це доводили. Формат участі – ви ще про це дізнаєтеся”, – підсумував Гройсман.
Вибори у Верховну Раду призначено на 27 жовтня 2019 року.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close