АктуальноГоловнаУкраїна

ЄС привітав Зеленського з перемогою і пообіцяв підтримку Україні

Туск і Юнкер побажали Зеленському успішного президентства і повідомили, що чекають зустрічі з ним у найкоротші взаємно узгоджені терміни.

 Європейський Союз у спільному листі президента ЄС Дональда Туска і президента Європейської комісії Жан-Клода Юнкера привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента України і пообіцяв подальшу підтримку Україні. Текст документа розміщений на сайті ЄС. 

“Як Президент України, ви можете розраховувати на рішучу підтримку ЄС на шляху реформ в Україні, включаючи зміцнення верховенства закону, боротьби з корупцією, підтримки макрофінансової стабільності і проведення значної реформи енергетичного сектора”, – йдеться в листі. 

Єврочиновники також підкреслили незмінність підтримки Євросоюзом суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України і привітали прихильність українців до демократії і верховенства закону, які були продемонстровані в ході виборчого процесу. В ЄС вважають це “великим досягненням у складній політичній обстановці та загрози безпеці на тлі постійних викликів територіальної цілісності України”. 

Крім того, у листі йдеться, що за 5 років після Революції гідності в Україні було досягнуто значного прогресу, але багато що ще належить зробити, щоб повністю реалізувати мирну, демократичну і процвітаючу Україну. 

Туск і Юнкер побажали Зеленському успішного президентства і повідомили, що чекають зустрічі з ним у найкоротші взаємно узгоджені терміни.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close