Україна

Прем’єр РФ спрогнозував поліпшення відносин Москви і Києва

Дмитро Медведєв сподівається на “чесність” нового президента України і побажав йому “розсудливості”.

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вважає, що за нового президента України з’являться шанси на поліпшення відносин між Москвою і Києвом, але при цьому Володимир Зеленський буде дотримуватися риторики, яку використовував у передвиборній кампанії.

Про це російський прем’єр написав на своїй сторінці у Facebook вранці у понеділок, 22 квітня.

“У мене немає сумнівів: новий керівник держави щодо Росії буде дотримуватися риторики, яку він використовував в ході передвиборної кампанії. Повторювати відомі ідеологічні формули, орієнтовані на різні групи населення. Не маю жодних ілюзій щодо цього”, – написав Медведєв.

Разом з тим він визнав, що “шанси на поліпшення взаємодії з нашою країною все ж є”. Медведєв вважає, що для цього потрібна “чесність”, а також “прагматичний і відповідальний підхід”.

“Тому головне, що слід побажати новому українському керівництву, – розсудливість. І, звичайно, розуміння глибинної цінності відносин народів наших країн, які повинні бути вищими від політичної кон’юнктури. Тільки на такій основі можна відроджувати вбиту економічну взаємодію”, – резюмував прем’єр РФ.

Нагадаємо, ЦВК України опрацювала понад 91,50% електронних протоколів. За Володимира Зеленського віддали голоси 73,16% або 12,42 млн голосів виборців, а за Петра Порошенка – 24,50% або 4,16 млн голосів виборців.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close