АктуальноУкраїна

ЗМІ дізналися, хто вестиме дебати на Олімпійському

Команда Порошенка запропонувала в ролі ведучого журналіста Андрія Куликова, а у Зеленського – Олену Фроляк.

Вести дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка, які відбудуться о 19:00 на НСК Олімпійський, будуть журналісти Андрій Куликов, запропонований штабом Порошенка, і Олена Фроляк від штабу Зеленського. Про це в п’ятницю, 19 квітня, повідомляє Українська правда з посиланням на джерело, близьке до переговорів.

За даними видання, дебати розпочнуться з 5-хвилинних виступів кожного з кандидатів, після цього кожен відповість на 3 питання модераторів, у них буде по 1 хвилині, щоб поставити своє, і по 5 хвилин, щоб відповісти на питання опонента.

Від Порошенка і Зеленського буде по троє артистів, які виступлять по черзі, поки на стадіон будуть заходити люди.

“Водночас, джерела як в команді Порошенка, так і в команді Зеленського скаржаться один на одного. У групі Порошенка УП сказали, що “зелені йдуть по беззаконню”, а в команді Зеленського звинувачують штаб опонента в регулярному висуненні нових умов: “вони постійно щось змінюють, щогодини нову умову”, – йдеться в повідомленні.

У команді Порошенка додали, що стосовно ведучих ще йдуть переговори. Команда президента наполягає, щоб модератори могли поставити кандидатам більше 3 питань, зазначає видання.

Як відомо, дебати на стадіоні розпочнуться о 19:00. Перед дебатами – о 16:00 – заплановані концерти.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close