АктуальноГоловнаКраїниСвітУкраїна

Щодо намірів Росії провести «русифікацію» частини України після виборів 2019

Кремль розглядає один із можливих сценаріїв надання жителям ДНР і ЛНР російського громадянства за спрощеною процедурою, розповіли джерела ЗМІ РБК. Для реалізації цього плану необхідний указ Президента Росії.

Так, російська паспортизація ЛНР і ДНР є робочим сценарієм Кремля. РФ фокусує стратегію виключно на проведенні деструктивного інформаційного терору в Україні, до того ж Кремль робить усе, щоб українці почали масово втрачати відчуття патріотизму, були морально пригніченими та відчужували чи зраджували свою батьківщину.

Важливу роль в цій стратегії Кремля грає конструювання штучних гібридних концептів, призначенням яких є провокація безпричинної паніки, агресії і тотальної деморалізації населення.

Реалізація цього сценарію планується після другого туру президентських виборів в Україні. Для цього Росія навіть ввела спрощений порядок надання громадянства українцям, які проживають на території Донецької та Луганської областях.

Питання вже повністю опрацьоване і для його остаточного рішення потрібен лише відповідний указ Президента Росії. Після виборчого процесу в Україні, в момент, який вигідний Кремлю, Путін підпише відповідний указ.

Зокрема, керівник думського комітету у справах СНД Леонід Калашников заявляв «Коммерсанту», що «такий указ може бути підписаний відразу після виборів, як тільки виникне якась політична доцільність».

Основними умовами зміни громадянства будуть наявність паспортів ЛНР і ДНР і здача українського паспорта. Разом із цим, російське видання «Коммерсант» замовчує одну цікаву деталь: в сценарії передбачено переселення так званих «нових» росіян з ЛДНР на мало заселені території РФ за Уралом! Ми так розуміємо, потрібно відроджувати Соловки, Воркуту та Гулаг. Виникає питання для чого там взагалі потрібні ці люди і яким чином РФ планує використовувати територію ЛДНР далі?

Теги

1 thought on “Щодо намірів Росії провести «русифікацію» частини України після виборів 2019”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close