Україна

Суд передумав знімати арешт з рахунків банку Януковича

Суд відмовився знімати арешт з ряду рахунків банку сина Януковича. На рахунках Всеукраїнського банку розвитку було 1,2 млрд гривень.

 Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про відмову в знятті арешту з ряду рахунків ліквідованого банку Всеукраїнський банк розвитку (ВБР), який належав синові екс-президента Віктора Януковича Олександру. Про це в Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган.

Відзначимо, що на вчорашньому засіданні суд зняв арешт з рахунків банку Януковича. Прокурори приготували термінові клопотання, і нове засідання у цій справі відбудеться у четвер, 18 квітня.

“Тільки що суддя Шевченківського райсуду Є.Мартинов постановив відмовити у знятті арешту з ряду рахунків банку ВБР”, – повідомила Сарган.

Нагадаємо, гроші (1,2 млрд грн) в ВБР Януковича були заарештовані після євромайдану. Але в 2016 – 2017 роках Печерський районний суд Києва почав знімати арешт із частини цих рахунків, пояснюючи це “відсутністю підстав для його продовження”.

Раніше повідомлялося, що заарештовану в Києві квартиру Януковича здали в оренду. Квартиру екс-президента Віктора Януковича на Оболонській набережній в Києві застрахували і передали в оренду.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close