КраїниСвітУкраїна

Україна і Словаччина розширили угоду про місцевий прикордонний рух

Україна і Словаччина готові наростити взаємний товарообіг до $1,5 млрд на рік, зазначив Володимир Гройсман.

 Україна і Словаччина підписали доповнення до угоди про місцевий прикордонний рух, яким розширюється перелік прикордонних населених пунктів і встановлюється термін безперервного перебування в прикордонній зоні (90 днів).

Про це у вівторок, 16 квітня, повідомив у Тwitter прем’єр-міністр Володимир Гройсман після зустрічі зі словацьким колегою Петером Пеллегріні.

“Разом з прем’єр-міністром Словаччини підписали ряд документів. Доповнення до Угоди про місцевий прикордонний рух, яким розширюємо перелік прикордонних населених пунктів і встановлюємо термін безперервного перебування у прикордонній зоні (90 днів)”, – написав він. 

Крім того, за словами Гройсмана, підписана декларація про наміри укласти угоду і визначити умови використання частини повітряного простору Словаччини для обслуговування повітряного руху українським провайдером Украерорух у міжнародному аеропорту Ужгород.

Прем’єр також зазначив, що Україна і Словаччина готові наростити взаємний товарообіг до $1,5 млрд на рік.

Раніше президент Словаччини Андрей Кіска заявив, що Україну чекають і в Євросоюзі, і в НАТО. На його думку, за останні кілька років в Україні було зроблено набагато більше, ніж за попередні десятки років.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close