Україна

Справа Гандзюк: суд залишив Мангера на посаді

Сьогодні також відбудеться суд стосовно запобіжного заходу голові Херсонської облради.

Шевченківський райсуд Києва в понеділок, 15 квітня, відмовився усунути з посади главу Херсонської облради Владислава Мангера, підозрюваного в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, повідомляє УНІАН.

В обґрунтуванні свого клопотання прокурори зазначили, що не всіх свідків, які працюють в облраді, допитали в кримінальному провадженні щодо вбивства активістки Гандзюк, в якому Мангер є підозрюваним, а тому він може впливати на свідків.

Адвокати заявили, що Мангер не може впливати на кого-небудь в облраді, оскільки його посада зводиться до ведення засідань депутатів обласної ради та підпису прийнятих рішень, і безпосереднього впливу на депутатів як керівник він не має. Також вони запевнили, що вже були допитані практично всі депутати обласної ради.

Рішення суду може бути оскаржене протягом п’яти днів.

Зазначимо, сьогодні в Київському апеляційному суді також має розглядатися клопотання захисників Мангера щодо його запобіжного заходу – адвокати проситимуть суд зняти з підозрюваного електронний браслет.

Як повідомлялося, суд у справі Гандзюк 8 квітня не відбувся через госпіталізацію Мангера через проблеми з серцем. Але вже до кінця тижня він повернувся на роботу в облраду.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру повідомили про підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. 15 лютого Шевченківський районний суд Києва заарештував Мангера. У той же день підозрюваний вийшов з СІЗО під заставу в 2,5 млн гривень.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close