КраїниУкраїна

В Україні затримали “злодія в законі” з бази Інтерполу

Російський “злодій в законі” “Батир Бухарський”, якого розшукує поліція Іспанії, купив українське громадянство.

У Київській області затримали російського “злодія в законі” на прізвисько “Батир Бухарський”. Про це повідомив перший заступник глави Нацполіції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін у Facebook.

“Працівники Департаменту стратегічних розслідувань і ГУНП в Київській області затримали ще одного “немічного” – російського “злодія в законі” на прізвисько “Батир Бухарський”, який, за даними Інтерполу, розшукується правоохоронними органами Іспанії за вчинення злочинів у складі злочинної організації”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомив Аброськін, “Батир Бухарський” був “коронований” в Москві ще “дідом Хасаном”.

“Тривалий термін був довіреною особою “злодія в законі” В’ячеслава Іванькова на прізвисько “Япончик”. З 2001 по 2010 рік проживав в Барселоні і відповідав за легалізацію грошей російських злодійських кланів”, – додав він.

Аброськін зазначив, що цей злодій, “сподіваючись на наше гуманне законодавство, втік для подальшого проживання в Україну, “купив” собі новий паспорт і став “добропорядним” громадянином України”.

“Тепер з його “громадянством” і особами, які “зробили” його громадянином України, сподіваюся, ми швидко розберемося”, – зазначив Аброськін.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close