Україна

Названа сума, витрачена на стіну на кордоні

На “стіну Яценюка” пішло вже 1,3 мільярда гривень. Всього на облаштування кордону з РФ планують витратити 4 мільярди.

 З 2014 року на будівництво так званої стіни на кордоні з Росією витратили 1,3 мільярда гривень. Про це повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян, пише портал Слідство.Інфо.

Всього стіна має обійтися державі в 4 мільярди гривень. Проект планували завершити в 2018 році, проте через недостатнє фінансування зробити це планують у 2021 році. 1,3 мільярда гривень, які вже витратили на будівництво, виділяються з державної програми Заходи щодо інженерно-технічного облаштування кордону, а також додаткових джерел фінансування. 

За словами Слободяна, роботи на кордоні вже відновилися. “З 1 березня в Харківській і Луганській областях і на інших ділянках, де дозволяє стан грунту, поновилися інженерні роботи”, – сказав він. 

Нагадаємо, проект Стіна на кордоні з Росією в 2014 році запропонував прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. У червні того ж року Кабмін схвалив проект, вартість якого склала близько 150 млн доларів.

У липні 2017 року стало відомо, що ГПУ розслідує велику розтрату при будівництві стіни. У розкраданні державних грошей підозрюють вісьмох чоловік.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close